white pointAktuality

04.10.2019 pointSledujte s námi přímý přenos z krmítka

Pozorování zpěvného ptactva online v naší ptačí budce a krmítku vám zprostředkují naše paní učitelky. Aktuální stav: ptáčkům chutná!

více
11.09.2019 pointZáří v plném proudu

Léto opět překvapivě rychle uplynulo a školní rok je už v plném proudu. I letos chystáme kromě osvědčených aktivit i novinky, o nichž doufáme, že se budou líbit. Nechte se překvapit ;)

28.06.2019 pointKrásné léto, krásné prázdniny!

Všem přejeme báječné letní dny plné toho, co rádi děláte! A pokud by se přihodilo, že pár dní strávíte v nemocnici, budeme se snažit i přes prázdniny vám zlepšit náladu hraním, tvořením a dalšími aktivitami.

03.06.2019 pointDen dětí

Den dětí jsme na dětských odděleních tradičně oslavili v pátek hrami a soutěžemi a také malými dárečky pro hospitalizované děti.

více
25.04.2019 pointDěti dětem

Pro zpestření jarního období tráveného v nemocnici proběhl na oddělení dětské ortopedie Velikonoční koncert žáků ZUŠ Taussigova.

více

white pointDen dětí

Fotky můžete vidět zde: http://www.skolabulovka.cz/fotogalerie/skolni-rok-2018-2019/den-deti-2019

 

Pedagožka z oddělení dětské ortopedie komentovala akci slovy: "Na ortopedii jsme také slavili Den dětí. Mladší děti se snažily postavit nejkrásnější hrad z magnetické stavebnice nebo ulovit co nejvíce dřevěných rybiček a starší děti soutěžily v různých slovních hrách a zábavných kvízech na Apple TV."